Videowall Monitor Philips 43BFL2214/12 4K Ultra HD 43"
Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Videowall Monitor Philips 43BFL2214/12 4K Ultra HD 43" at an unbeatable price.
  • Connections:
    • HDMI
    • DisplayPort
    • Ethernet LAN
    • USB 2.0
    • 3
    • RJ45
    • USB 3.2
    • CI+
    • HDMI 1.4
    • USB 2.0 x 2
  • Connectivity: Wi-Fi
  • Energy classification: F
  • Technology: LED
  • Screen: 43"
  • Type:
    • Monitor
    • Videowall Monitor
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Resolution: 4K Ultra HD
  • Resolution (px): 3840 x 2160 px
  • Diagonal of the screen (cm):
    • 109,2 cm
    • 39,6 cm
  • Colour: Black
  • Operating System:
    • Android
    • Windows 10 Pro
    • Android TV
  • Frequency:
    • 50-60 Hz
    • 50 - 60 Hz
  • Characteristics:
    • Smart TV
    • 2 Speakers
    • Flat screen
  • Compatibility: Google Assistant
  • Power RMS: 20W