Monitor Philips 241E1SC/00 23,6" FHD LED Full HD 23,6" 75 Hz
Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Monitor Philips 241E1SC/00 23,6" FHD LED Full HD 23,6" 75 Hz at an unbeatable price.
  • Response Time: 4 ms
  • Technology:
    • AMD FreeSync
    • VA
    • LED
    • WLED
    • LCD
    • Flicker free
  • Touchscreen: No
  • Frequency: 75 Hz
  • Design: Curve
  • Screen:
    • 23,6"
    • 24"
  • Ports:
    • 1
    • Audio Output
  • Connections:
    • VGA
    • HDMI
    • HDMI x 1
    • VGA D-sub
  • Type:
    • Gaming
    • Monitor
    • Curve
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Resolution (px): 1920 x 1080 px
  • Pixel Density (dpi): 93 dpi
  • Diagonal of the screen (cm):
    • 59,9 cm
    • 61 cm
  • Compatible:
    • VESA
    • VESA 10 x 10 cm
  • Includes:
    • Power Cord
    • DisplayPort Cable
    • User manual
    • Instruction manual
  • Certificate: RoHS
  • Shine:
    • 250 cd/m2
    • 250 ANSI
  • Voltage:
    • 100-240V
    • 100 - 240 V
  • Energy classification: F
  • Resolution:
    • Full HD
    • LCD
  • Aspect ratio: 16:9
  • Characteristics:
    • Adjustable
    • LED indicator
    • Detachable
    • Plug & Play
  • Colour:
    • Black
    • sRGB
  • Contrast Ratio: 3000:1
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Environmentally friendly packaging: 100% recyclable
  • Angle: 178º
  • Accuracy (relative humidity): 20 % - 80 %