Wall Charger Aisens ASCH-25W2P014-W White 25 W (1 Unit)
by Aisens
Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Wall Charger Aisens ASCH-25W2P014-W White 25 W (1 Unit) at an unbeatable price.
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug:
    • Plug EU
    • Type C
  • Type:
    • Charger
    • Network charger
  • Colour:
    • White
    • Multicolour
  • Connections:
    • USB-C x 1
    • USB-C
    • USB 2.0
  • Power: 25 W
  • Characteristics:
    • Universal
    • Fast and safe charging
  • Voltage: 12 V
  • AC input: 100-240 V
  • Frequency: 50 - 60 Hz