Wall Charger Aisens ASCH-20W2P011-BK 20 W Black (1 Unit)
by Aisens
Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Wall Charger Aisens ASCH-20W2P011-BK 20 W Black (1 Unit) at an unbeatable price.
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug:
    • Plug EU
    • Type C
    • European
  • Type:
    • Charger
    • Network charger
  • Connections:
    • USB-C x 1
    • USB-C
    • USB 2.0
  • Power: 20 W
  • Colour: Black
  • Characteristics:
    • Universal
    • Inside
    • Fast and safe charging
  • Voltage: 3,6 V
  • Recommended age: + 3 years
  • AC input: 100-240 V
  • Frequency: 50 - 60 Hz
  • Includes:
    • Adapter AC
    • User manual
  • Amperage: 0,6 A