Uninterruptible Power Supply System Interactive UPS Salicru SLC-10000-TWIN RT3
by Salicru
Description
  • Type:
    • Uninterruptible Power Supply System Interactive UPS
    • Online Uninterruptible Power Supply System UPS
    • Tower
  • Power:
    • 10000 VA
    • 10000 W
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Colour: Black
  • Characteristics:
    • Cold start
    • Overload indicator
  • Connections:
    • USB
    • RJ45
  • Voltage: 220 V
  • Output voltage: 240 V
  • Frequency: 50 - 60 Hz
  • Noise level: 60 dB
  • AC input voltage: 276 V