Power supply TooQ TQEP-500SSE ATX 500W ATX 500 W RoHS
by Tooq
Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Power supply TooQ TQEP-500SSE ATX 500W ATX 500 W RoHS at an unbeatable price.
  • Recommended use:
    • Desktop PC
    • PC
  • Depth: 140 mm
  • Width:
    • 150 mm
    • 15 cm
  • Version ATX: 1.3
  • Posiflex: TooQ
  • Type: Power supply
  • Power: 500 W