Power supply TooQ TQAPOLO-500SP ATX 500 W 500W
by Tooq
Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Power supply TooQ TQAPOLO-500SP ATX 500 W 500W at an unbeatable price.
  • Type: Power supply
  • Connections:
    • CPU 4+4 PIN
    • Molex 4-pin
    • ATX 24-pin
    • SATA
    • PCI-E
    • 24 PIN x 1
    • PCI Express
  • Width: 150 mm
  • Depth: 140 mm
  • Version ATX: 1.3
  • Recommended use: Desktop PC
  • Characteristics: On/off interrupter
  • Power: 500 W
  • Colour: Silver
  • Ventilator: 120 mm