Power supply Tacens APIII850 ATX 850 W 80 Plus Bronze
by Tacens
Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Power supply Tacens APIII850 ATX 850 W 80 Plus Bronze at an unbeatable price.
  • Type: Power supply
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Form factor: ATX
  • Power:
    • 850 W
    • 6 W
    • 200 W
  • Certificate: 80 Plus Bronze
  • Colour: Black
  • Characteristics: On/off interrupter
  • Ventilator:
    • 1
    • 12 cm
  • Connections:
    • 24 Pin ATX x 1