Power supply Cooler Master MPE-5501-ACAAW-3BEU MWE 550W V3 ATX 3.1 ATX 550 W 80 Plus Bronze
Description
If you are looking for new market trending items, we present the Power supply Cooler Master MPE-5501-ACAAW-3BEU MWE 550W V3 ATX 3.1 ATX 550 W 80 Plus Bronze!
  • Type: Power supply
  • Product with plug: Yes
  • Power: 550 W
  • Form factor: ATX
  • Colour: Black
  • Power supply:
    • 500 W
    • ATX
    • Bronze EU 80 Plus
  • Connections:
    • SATA x 6
    • PCIe 6+2 pin x 2
    • ATX 24 pin x 1
    • EPS 12V 8 pin x 2