Gaming Monitor DAHUA TECHNOLOGY DHI-LM27-P301A-A5 27" LED IPS 75 Hz
Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Gaming Monitor DAHUA TECHNOLOGY DHI-LM27-P301A-A5 27" LED IPS 75 Hz at an unbeatable price.
  • Energy classification: F
  • Screen: 27"
  • Type:
    • Monitor
    • Shaft
  • Diagonal of the screen (cm): 68,6 cm
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Colour: Black
  • Response Time: 5 ms
  • VESA: 7,5 x 7,5 cm
  • Resolution: Quad HD
  • Aspect ratio: 16:9
  • Connections:
    • HDMI
    • USB
    • USB-C
    • HDMI 2.1 x 1
    • DisplayPort 1.4
    • DisplayPort x 1
  • Characteristics:
    • Rotating
    • Adjustable
    • Wall mounting
    • With stand
    • Adjustable tilt
    • Detachable
    • Flat screen
  • Resolution (px): 2560 x 1440 px
  • Technology:
    • LED
    • IPS
  • Frequency:
    • 50 - 60 Hz
    • 75 Hz
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Ports: Audio Output
  • Voltage: 100 - 240 V
  • AC input frequency: 50-60 Hz
  • Shine: 350 lm ANSI
  • Energy consumption: 35 kWh
  • Touchscreen: No
  • Amperage: 2 A
  • Angle: 178º
  • Inclination: -5º / 20º
  • Power supply: Alternating current
  • Assembly: VESA
  • Recommended use: Company and Business
  • Cover: 100% sRGB