Gaming Monitor DAHUA TECHNOLOGY DHI-LM27-E231 Full HD 27"
Original price
Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Gaming Monitor DAHUA TECHNOLOGY DHI-LM27-E231 Full HD 27" at an unbeatable price.
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Diagonal of the screen (cm): 68,6 cm
  • Screen: 27"
  • Colour: Black
  • Response Time: 1 ms
  • VESA: 7,5 x 7,5 cm
  • Energy classification: E
  • Resolution: Full HD
  • Aspect ratio: 16:9
  • Connections:
    • HDMI
    • DisplayPort 1.2
    • HDMI 1.4
    • DisplayPort x 1
    • HDMI x 2
  • Resolution (px): 1920 x 1080 px
  • Technology:
    • LED
    • IPS
  • Characteristics:
    • Wall mounting
    • With stand
    • Detachable
    • Flat screen
  • Voltage: 12 V
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Frequency: 165 Hz
  • Recommended use: Gaming
  • Energy consumption: 30 kWh
  • Touchscreen: No
  • Includes: Headphone output
  • Angle: 178º
  • Assembly: VESA
  • Inclination: -5º / 15º
  • Cover: 100% sRGB